Corona ile mücadeleye bir destek te
HPN AKADEMI den.
Virüs nedeniyle evde kaldığımız bu günlerde kendimizi geliştirmek, ailemize ve sevdiklerimize faydalı olmak üstelik evde sıkılmadan zamanı değerlendirmek için
HPN AKADEMI 550€ olan online eğitim ücretini
Sınırlı sayıda kontenjanlar için acele edin.
HPN AKADEMİ 3-4-6 GÜNLÜK HİPNOZ TEMEL EĞİTİMİNE KATILIM ŞARTLARI

1-Temel eğitime katılmak için herhangi bir mezuniyet şartı aranmamaktadır, temel eğitim hiçbir tedavi içermez tamamen kişisel gelişim ve dönüşüm kapsamında eğitim verilmektedir eğitim sonunda sigara bırakma ve kilo verme gibi birçok konunun üstesinden çok kısa sürede kolaylıkla gelinebilmektedir.

2-Temel eğitime katılanlar ileri düzey eğitime katılabileceklerdir(İleri düzey eğitim temel eğitimden sonra alınan ikinci derece bir eğitim değildir, temel eğitim uygulamalar için yeterlidir, ileri düzey eğitim; belli bir tecrübe ve deneyime ulaştıktan sonra çok kısa sürede etkili sonuçlar almayı sağlayan ve hem hipnozla hem hipnozun dışında sıra dışı tekniklerin öğretildiği farklı bir eğitimdir).

3-Branş eğitimlerine katılabilmek için doktor, psikolog veya diş hekimi olmak ve temel eğitime katılmış olmak gereklidir.

4-Eğitime katılabilmek için www.hpnakademi.net veya www.hpn-akademie.de sitesinden eğitim kaydı bölümünden kayıt yapılmalıdır.

5-Eğitim sonunda uluslararası hipnoz terapisti sertifikası alabilmek için doktor, psikolog veya diş hekimi olmak gerekmektedir bu meslek gruplarının dışında kalanlar uluslararası hipnoz uzmanı(hipnotist) sertifikası alacaklardır.

6-Çeşitli konularda düzenlenen workshoplara katılabilmek için temel eğitime katılmış olmak yeterlidir, workshoplarda da sertifika verilmektedir.

7-Herhangi bir eğitime katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak, yüz kızartıcı bir suç işlenmemiş olmak, imza yetkisi elinden alınmamış olmak, akli dengesi yerinde olmak gereklidir.

ONLINE

ONLINE

FİYATLAR

//
//