Hpn Akademi yaklaşık 14 yıldır faaliyet gösteren, bugüne kadar binlerce kişiye Hipnoz eğitimleri vermiş, çizgisini hiç değiştirmemiş güçlü bir Akademidir. Asıl Merkezi Almanya’da olan Hpn Akademi, verdiği diplomaların Uluslararası geçerliliğe sahip olmasından dolayı, yoğun talep üzerine kişisel gelişimle ilgili bir çok alanda da aktif olarak eğitimler vermektedir.

Hpn Akademi işlerinde uzmanlaşmış profesyonel olan bir kadroyla çalışmaktadır. Bizden alacağınız her türlü eğitimi farklı alanda da herhangi bir eğitim alarak destekleyebilirsini. Bu şekilde gelen danışan sizden her türlü hizmeti almış olur. alabileceğiniz eğitimler aşağıda yer almaktadır:

Spiritüel Yaşam Koçluğu
Bio-Enerji
Nefes Koçluğu
Mizaç 
Astroloji,

eğitimlerini vermektedir.

Hedefimiz Kişisel gelişime destek olabilecek bir çok eğitimi Hpn Akademi çatısı altında toplamaktır. Vizyonumuz kaliteli hizmet vermek ve işini iyi yapan uzmanlar yetiştirebilmektir.

Hpn Akademi bizden eğitim alan uzmanlarını eğitim öncesi, eğitim süresince ve hatta eğitimden sonra da destekleyen farklı konseptlerle çalışan bir Akademidir. Eğitim sonrasında vermiş olduğu Vip üyelik hizmetiyle, uzmanlarının eğitim sonrasında da gelişimini destekleyen, yanlız bırakmayan nadide bir Akademidir.

Sizde bizden eğitim alarak Uluslararası bir sertifikaya sahip olabilirsiniz.

Hem kendi hayatına hem başkalarının hayatına pozitif katkı sunmak istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.