Bu eğitimi alabilmeniz için İleri Düzey Eğitimini tamamlamış olmanız gerekmektedir. Eğitimin 48 saati interaktif olarak online/uygulamalı olmakla birlikte katılımcılara ev ödevleri verilmektedir. Bu eğitimler ile toplam 80 saat sürmektedir Eğitim saatleri hafta içi akşam ve hafta sonları tam gün olacak şekilde grubun uygunluğuna göre düzenlenmektedir.

Eğitimde Aşağıdaki konuları öğreneceksiniz;

Yıldırım Hipnozu, Gizli Hipnoz, Boş Hipnoz, Hızlı Hipnoz, Anksiyete, Panik atak, Depresyon

Artık birçok konu hakkında bilgi sahibi oldunuz, farklı farklı hipnoz teknikleri öğrendiniz, şimdi sıra bu öğrendiklerinizi başkalarına aktarmanız. Bu eğitimde alacağınız sıra dışı yöntemler ile iyi bir hipnoz uzmanını nasıl yetiştirebileceğiniz öğretilecektir.

Eğitmen eğitimini tamamladığınızda artık sizde HPN Akademi bünyesinde Uluslararası platformda seğitim verebileceksiniz. HPN Akademinin sağladığı, Uluslararası Sertifikalı eğitimleri sizlerde verip hem gelir hem de prestij sağlamak istiyorsanız dilediğiniz kadar eğitim düzenleyip verebileceksiniz.

Akademi olarak olarak verdiğiniz eğitimlerde online altyapı, eğitim kaydı, müfettiş desteği, sınav desteği gibi konularda sizi destekliyor olacağız.

**Eğitiminizi online aldığınız taktirde, “Online Eğitmen eğitimci” yetkisine sahip oluyorsunuz.

***Eğitiminizi Uygulamalı olarak aldıysanız, yada online alıp sonradan uygulama eğitimi katıldığınız taktirde “Uygulamalı Eğitmen Eğitimci” yetkisine sahip oluyorsunuz.