İleri Düzey Eğitimi: İleri düzey eğitimlerimize 2 şekilde katılabilirsiniz,

Online İleri Düzey Eğitimi:

Online ileri düzey eğitimi 3 gün sürmektedir. Eğitim internet ortamında Zoom programı üzerinden gruplar halinde verilmektedir. interaktif olarak verilen eğitimin herhangi bir zamanında hocaya sorular sorabilir ve anında cevabınızı alabilirsiniz.

İleri düzey eğitimde aşağıdaki konuları öğreneceksiniz;

Mide Kelepçe yöntemi;
Aşırı kilolu olan danışanlarda uygulanan çok etkili kilo verme yöntemidir. Obezite sınırında olan danışanlarda uyguladığımız bu yöntemle danışanlar 6 ay gibi bir sürede yaklaşık 40-50 kilo vermektedirler.

Hayat yolu;
Bu yöntemle danışana geçmişte yaşadığı problemi yine kendisine çözdürüp geleceğini şekillendirmesini sağlamaktayız. Böylelikle geçmişini geride bırakıp aydınlık geleceğine ilk adımı attırıyoruz.

Analiz teknikleri;
Analiz tekniği ile danışanda ki problemin nerde, ne zaman geldiğini ve neden gitmediğini anlayıp ona göre nasıl tedavi geliştireceğinizi öğreneceksiniz…

Uygulamalı İleri Düzey Eğitimi:

Uygulamalı eğitim 2 tam gün sürmektedir. Genellikle Cumartesi Pazar günleri sabah 09:00 / 18:00 saatleri arasında vermekteyiz. Grubun isteğine göre hafta içi de düzenlenmektedir.

Bu eğitimde Mide Kelepçe yöntemi, Hayat yolu ve Analiz teknikleri uygulamalı bir şekilde anlatılmaktadır. Gelen eğitimciler üzerinde uygulama ve pratik yapma imkanınız olacak.

Uygulama eğitiminde katılımcılar istedikleri taktirde hocadan gönüllü seans alabilirler, kendileri üzerinde yapılan seanstan şifalanırken diğer katılımcılarda seansın nasıl yapıldığını izleme ve öğrenme imkanlarına sahip oluyorlar.

**Eğitiminizi online aldığınız taktirde, “Online ileri düzey hipnoz uzmanı” yetkisine sahip oluyorsunuz.

***Eğitiminizi Uygulamalı olarak aldıysanız, yada online alıp sonradan uygulama eğitimi katıldığınız taktirde “Uygulamalı ileri düzey Hipnoz Uzmanı” yetkisine sahip oluyorsunuz.