HPN Akademi web sayfamıza Hoşgeldiniz.. Bizleri ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hpn Akademi Avrupanın yüksek kaliteli eğitim veren ve bünyesin de birçok farklı branşlarda eğitim veren büyük bir kuruluştur.Bütün eğitmenlerimiz kendi alanlarında geniş deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır. Bu çatı altın da binlerce insana zihinsel değişim alanında eğitim sağlamak ,Toplumu bilinçlendirmek ve katkıda bulunmak amacıyla 14 yıldır Hipnoz eğitimi veren kuruluşumuz sizler için bünyesine farklı eğitimleri de alarak genişletmiştir.

“ÖNCE İNSAN” mottosundan yola çıkarak, kendini geliştirmek isteyenlere ve eğitime önem veren herkese gelişim süreçlerinde katkı sunmayı hedefleyen kurumumuz kişilerin gelişmelerine değer veren ve bununda eğitimle mümkün olacağına inanan uluslararası bir akademidir.

Eğitimlerimizin sonunda öğrencilerimiz alanında uzman olma yönünde hpn akademi müfettişleri tarafından yapılacak olan sözlü veya yazılı sınavda göstereceği başarı sonunda Uluslararası sertifikasını almaya hak kazanacaktır. Alacağınız bu Sertifika ile kendinize ve başkalarının hayatlarını dönüştürmeye yardımcı olmak için hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.Tüm Eğitimlerimiz bilinçaltımızda bizi sabote eden negatif duygu ve düşünceleri ve alışkanlıklarımızı dönüştürebilen sistemlerdir.Eğitimlerimiz sizleri ihtiyacınız olan tüm bilgilerle donatmak için tasarlanmıştır.Gerçek bir fark yaratmak ve kendi yaşamlarınızda dahil olmak üzere güçlü dönüşümler sağlamak.Bu eğitimler şimdiye kadar verebileceğiniz en iyi karar olabilir..İnsanların dramatik ,yaşamını değiştiren sonuçlar elde etmelerini sağlayan devrim niteliğindedir.

Eğitimlerimizin genel amacı şuan da gelişiminizin neresinde olursanız olun ,sizi olmak istediğiniz en üst seviyeye getirmek ve dönüştürmek statünüzü oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm eğitim içerikleriyle donanımlı bir şekilde sizleri iyi bir konuma taşımaktır.

Tüm eğitimlerimizden faydalanarak,başkalarının yaşamlarına olumlu ve etik dönüşümler yapabilmeniz için sizleri güçlendirmek, kariyer sahibi yapmak ve güçlü bir şekilde ilerlemenizi sağlamak..

Çevrimiçi kurslarımız, canlı eğitim seminerlerimiz ve web sitesi içeriğimiz, aldığınız bilgilerin etik, doğru ve güvenilir olmasını sağlamaktadır. Hipnoz ve kişisel gelişim dünyasında yeniyseniz veya becerilerinizi derinleştirmek için gelişmiş eğitim materyalleri arıyorsanız, burada çok sayıda etkin kaliteli kaynak bulacaksınız.

Hep birlikte güzel sonuçlara imza atacağımıza yürekten inanıyoruz. Yeter ki isteyelim ve yapalım.