HPN AKademide alacağınız eğitimlerin içeriği ve kazanımları ile ilgili soru cevap şeklindeki açıklamalrı bu sayfamızda bulabilirsiniz. Daha detaylı sorularınız için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu eğitim bana ne kazandırır?

Bu eğitim öncelikle kendi hayatınıza farklı bir pencereden bakmanızı sağlayabilir ve hayatınızda köklü değişimler yapabilmenize yardımcı olabilir ve daha sonra çevrenizdeki olaylara ve insanlara da farklı bir pencereden bakabildiğinizi görürsünüz ve hipnoz ile başta kendinizin sonra başka insanların hayatlarını cehenneme çeviren bazı problemlerin ne kadar kolay halledilebildiğini görürsünüz ve ayrıca hipnozu bir iş dalı olarakta yapabilirsiniz ve üstelik bunu HPN Akademi gibi köklü ve kurumsal bir kurumun desteği ve tecrübesini yanınıza alarak yapabilirsiniz.

Ayrıca hipnoz Show maksadıyla da kullanılabildiği için eğitimden sonra yapabildikleriniz karşısında insanların size olan şaşkın bakışları ve hayranlıkları da size ayrıca bir prestij kazandıracaktır.

Bu eğitimi hayatımın nerelerinde kullanabilirim?

Özel hayatınızda, iş hayatınızda, iş olarak, arkadaş çevresinde, gösteri amaçlı, kendinizin ve başka insanların değişik rahatsızlıkları için tamamlayıcı tıp kapsamında kullanabilirsiniz.

Bu eğitim için özel yetenek gerekli mi?

Özel bir yetenek gerekli değildir. Herkes hipnoz yapabilir.

Eğitimin içinde neler var?

Eğitim hipnoz ile ilgili teorik bilgilerin verilmesi, farklı hipnoz tekniklerinin ve çeşitlerinin öğretilmesi ve uygulanmasının yanında yeterince örnek vaka incelemeleri ve sınavı kapsamaktadır.

Eğitimin saati sizce yeterli mi?

Eğitim saati hipnozu öğrenmek ve kolaylıkla uygulayabilmek için yeterlidir.

Eğitimde yeterli uygulama var mı?

Derslerin büyük bir kısmı uygulamalardan oluşmaktadır. Ayrıca eğitime katılan öğrencilere dersler haricinde de bol bol uygulama yapmaya imkan verilmektedir.

Derse tam katılamazsam ne olur?

Derslere devamlılık HPN Akademi genel merkezi tarafından yoklamalar üzerinden takip edilmektedir.

Eğitimde yeterince içerik veriliyor mu?

Eğitimde hem soft hem de çıktı olarak yeterince içerik verilmektedir.

Eğitimci yeterince donanıma sahip mi?

Eğitimcimiz Ahmet ÜNAL HPN Akademinin dolayısıyla sistemin kurucusu olduğu için ve eğitimde kullanılan birçok teknik ve yöntem kendisine ait olduğundan konuyu direk kaynağından öğrenme şansını yakalamış oluyoruz ayrıca hocamızın teknik bilgisi ve donanımının yanında binlerce kişiye hipnoz yapmış olmasından ve binlerce değişik vaka üzerinde çalışırken edindiği tecrübelerinden de yararlanma imkanı bulmaktayız. Yani eğitimcimiz ilk etapta ihtiyacımız olandan daha fazla donanıma sahiptir.

Eğitimin sonunda başkalarına da çalışabilir miyim?

Eğitim sonunda cok rahat başkalarına hipnoz ve seans yapabilecek yeterliliğe ulaşmış olursunuz.

Eğitim sonunda sınav yapılıyor mu?

Yapılıyor üstelik bu sınav HPN Akademinin görevlendirdiği eğitimi veren eğitimci dışında bir müfettiş tarafından yapılmaktadır.

Bu eğitimi kimler alabilir?

Yüz kızartıcı bir suç işlememiş, akli dengesi yerinde olan, 18 yaşından büyük, aşırı borçlu olamayan herkes bu eğitimi alabilir.

Bu eğitim tek modül mü?

Eğitim tek modül değildir temel eğitimden sonra branşlara göre ayrıca eğitimlerde verilmemktedir.

Bu alanda eğitimci olma imkanımız var mı?

Gerekli şartları tamamladıktan sonra eğitimci olunabilir.