Corona ile mücadeleye bir destek te HPN AKADEMI den.
Virüs nedeniyle evde kaldığınız bu süreçte kendinizi geliştirmek, ailenize ve sevdiklerinize faydalı olmak; üstelik evde sıkılmadan zamanı değerlenmek istiyorsanız,
HPN AKADEMI 550 € olan online temel eğitim ücretini bu dönemde 350 € ya indirmiştir. Hedefimiz insanlara faydalı olmak, bu zor süreçte kendilerini geliştirme imkanı sağlamaktır.
Siz de kendiniz ve sevdikleriniz için güzel başlangıçlar yapmak istiyorsanız, o zaman doğru adrestesiniz.

Online Hipnoz Temel Eğitimi, hipnozu öğrenmek ve uygulamak isteyen kişilere yönelik teorik eğitim proğramıdır.
Eğitimlerimiz Zoom Proğramı üzerinden yapılmaktadır. Bu proğramı bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır. Kaydınızı yaptırdıktan sonra tüm aşamaları Hpn Akademisi bünyesi altında görevli arkadaşlarımız bu aşamada sizlere yardımcı olacaklardır.

HPN AKADEMİ ONLINE HİPNOZ TEMEL EĞİTİMİNE KATILIM ŞARTLARI:

1-Temel eğitime katılmak için herhangi bir mezuniyet şartı aranmamaktadır. Temel eğitim hiçbir tedavi içermez, tamamen kişisel gelişim ve dönüşüm kapsamında eğitim verilmektedir. Eğitim sonunda sigara bırakma ve kilo verme gibi birçok konunun üstesinden çok kısa sürede kolaylıkla gelinebilmektedir.

2-Temel eğitime katılanlar ileri düzey eğitime katılabileceklerdir(İleri düzey eğitim temel eğitimden sonra alınan ikinci derece bir eğitim değildir, temel eğitim uygulamalar için yeterlidir, ileri düzey eğitim; belli bir tecrübe ve deneyime ulaştıktan sonra çok kısa sürede etkili sonuçlar almayı sağlayan ve hem hipnozla hem hipnozun dışında sıra dışı tekniklerin öğretildiği farklı bir eğitimdir).

3- Branş eğitimlerine katılabilmek için doktor, psikolog veya diş hekimi olmak ve temel eğitime katılmış olmak gereklidir.

4- Eğitime katılabilmek için www.hpnakademi.net veya www.hpn-akademie.de sitesinden eğitim kaydı bölümünden kayıt yapılmalıdır.

5- Eğitim sonunda uluslararası hipnoz terapisti sertifikası alabilmek için doktor, psikolog veya diş hekimi olmak gerekmektedir. Bu meslek gruplarının dışında kalanlar uluslararası hipnoz uzmanı(hipnotist) sertifikası alacaklardır.

6- Çeşitli konularda düzenlenen workshoplara katılabilmek için temel eğitime katılmış olmak yeterlidir, workshoplarda da katılımcılara katılım belgesi -sertifika verilmektedir.

7- Herhangi bir eğitime katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak, yüz kızartıcı bir suç işlenmemiş olmak, imza yetkisi elinden alınmamış olmak, akli dengesi yerinde olmak gerekmektedir