EĞİTİM KAYIT FORMU

EĞİTİME KATILMAK İÇİN ŞARTLAR 18 yaşını doldurmuş, adlı sicili temiz, psikolojik sorunu olmayan herkes bizden eğitim alabilir. 1. Hpn Web sitemizden almak istediğiniz eğitimin kaydını yaptırınız. 2. Kayıt formuna yazacağınız tüm bilgilerin kimlik bilgilerinizle aynı olmasına dikkat ediniz. Yanlış yazılmış bilgilerden ( harf hatası, noktalama işaretleri, büyük küçük harfler) çıkacak sorunlardan akademimiz mesul değildir. ( isim, soyisim, açık adres v.b) 3. E-Mail le geri bildirim elinize ulaşacaktır (Ulaşmadığı takdirde lütfen bizimle iletişime geçiniz). 4. Eğitim ücretini yollayacağımız hesap numaralarına ödeme yapınız . 5. Yatırdığınız ücretin dekontuna( makbuza) mutlaka kendi isminizi ve eğitmenin ismini yazmanız bizim kimin adına ücret yatırıldığını anlamamızda kolaylık sağlamaktadır. 6. Yatırdığınız ücretin dekontunun fotoğrafını koordinatörünüze gönderiniz. 7. Dekont elimize ulaştıktan ve ücret hesapta göründükten sonra sizi, sizler için özel olarak hazırlanmış whatsup eğitim grubumuza kaydediyoruz. 8. Özel eğitim grubumuzda eğitimle ilgili bilgiler sizlere gönderilecektir. 9. Online eğitimlerimiz Zoom Programı üzerinden yapılmaktadır. Zoom programını web sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. 10. Eğitim sonunda online eğitim aldığınızda online, uygulamalı eğitim aldığınızda uygulamalı sınava tabi tutulmaktasınız. 11. Sınavda başarılı olan öğrencilerin diplomaları posta adresine gönderilecektir. 12. Sınavda başarılı olamayan öğrenciler 2.sınava 10 gün içinde ücretsiz katılabilrler. NOT : Eğitim ücreti hesapta görüldükten sonra eğitimin iptali gerçekleşemez. Katılımcı yeni tarihte katılacak eğitime katılabilir veya eğitim ücretinin % 50 si geri iade edilir.

HPN AKADEMİ ONLINE HİPNOZ TEMEL EĞİTİMİNE KATILIM ŞARTLARI:

1-Temel eğitime katılmak için herhangi bir mezuniyet şartı aranmamaktadır. Temel eğitim hiçbir tedavi içermez, tamamen kişisel gelişim ve dönüşüm kapsamında eğitim verilmektedir. Eğitim sonunda sigara bırakma ve kilo verme gibi birçok konunun üstesinden çok kısa sürede kolaylıkla gelinebilmektedir.

2-Temel eğitime katılanlar ileri düzey eğitime katılabileceklerdir(İleri düzey eğitim temel eğitimden sonra alınan ikinci derece bir eğitim değildir, temel eğitim uygulamalar için yeterlidir, ileri düzey eğitim; belli bir tecrübe ve deneyime ulaştıktan sonra çok kısa sürede etkili sonuçlar almayı sağlayan ve hem hipnozla hem hipnozun dışında sıra dışı tekniklerin öğretildiği farklı bir eğitimdir).

3- Branş eğitimlerine katılabilmek için doktor, psikolog veya diş hekimi olmak ve temel eğitime katılmış olmak gereklidir.

4- Eğitime katılabilmek için www.hpnakademi.net veya www.hpn-akademie.de sitesinden eğitim kaydı bölümünden kayıt yapılmalıdır.

5- Eğitim sonunda uluslararası hipnoz terapisti sertifikası alabilmek için doktor, psikolog veya diş hekimi olmak gerekmektedir. Bu meslek gruplarının dışında kalanlar uluslararası hipnoz uzmanı(hipnotist) sertifikası alacaklardır.

6- Çeşitli konularda düzenlenen workshoplara katılabilmek için temel eğitime katılmış olmak yeterlidir, workshoplarda da katılımcılara katılım belgesi -sertifika verilmektedir.

7- Herhangi bir eğitime katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak, yüz kızartıcı bir suç işlenmemiş olmak, imza yetkisi elinden alınmamış olmak, akli dengesi yerinde olmak gerekmektedi