HPN AKADEMİ

Şirketleri ve bireyleri verdiği eğitimlerle bilinçlendirerek bir üst seviyeye taşıyan HPN Akademi’nin yeni eğitim programı belli oldu.
1- HİPNOZ EĞİTİMİ
2- AİLE DANIŞMANLIĞI
3- YAŞAM KOÇLUĞU

Şimdiye kadar 700 den fazla kişiye Hipnoz uzmanı sertifikası veren HPN Akademi, bir senelik uğraş sonrası “Aile Danışmanlığı ve Yaşam Koçluğu” eğitimleri ile AB ülkelerinde geçerliliği olan sertifika verme yetkisini de bünyeside katmıştır.
Devam eden altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte 2020 Ocak ayından itibaren Aile Danışmanlığı ve Yaşam Koçluğu eğitimleri başlayacaktır. Eğitim sonrasında yapılacak sınavda başarılı olanlara AB ülkelerinde geçerliliği olan sertifika verilecektir.

HPN Akademi, Almanya’da çeşitli programlar da sağlık kasalarına ile iş ve işçi bulma kurumlarına projeler sunmaktadır.
HPN Akademi birçok alanda gönüllü olarak başarılı çalışmalar ve seanslar yaparak sosyal sorumluluklarını da yerine getirmiştir…

HPN AKADEMİ

Almanya ve Avrupa`nın pek çok şehrinde uzun yıllardır faaliyet gösteren

HPN Hipnoz Akademi daha çok kişiye ulaşmak ve yeni bir ufuk açmak için Türkiye´de!..

HPN AkademieDeutscher Verband für Hypnose ve NGH; National Guild of Hypnotists üyesidir.  CERTURIA Certification Germany,  AZAV tarafından denetlenmiş ve 12.08.2016 tarihinde DIN EN ISO 9001:2008 kalite belgesi ile ödüllendirilmiş, 12.12.2018 tarihinde International Certification Group (ICG) tarafından alınan DIN EN ISO 9001:2015 kalite belgesi ile kalite satandartlarını bir üst sınıfa taşımıştır.. Aynı zamanda, Verband Freier Psychoterapeuten, Heilpraktiker für Psychotherapie und Psychologischer Berater e. V. üyesidir.

Şirketleri ve bireyleri verdiği eğitimlerle bilinçlendirerek bir üst seviyeye taşıyan HPN Akademi’nin Türkiye eğitim programı belli oldu.
Şimdiye kadar 700 den fazla kişiye Hipnoz uzmanı sertifikası veren HPN Akademi, bünyesinde 17 Hipnoz eğitmeni ve 4 Eğitim Denetmenini de barındırmaktadır. Almanya’da çeşitli programlar da sağlık kasalarına ile iş ve işçi bulma kurumlarına projeler sunmaktadır.
HPN Akademi birçok alanda gönüllü olarak başarılı çalışmalar ve seanslar yaparak sosyal sorumluluklarını da yerine getirmiştir

HPN Akademi başarı ile aktif olduğu ve pek çok sorunu sadece tek seansta çözdüğü terapi alanlarından bazıları: Sigara, Alkol ve her türlü bağımlılıktan kurtulmak, Kilo Kontrolü, Fobiler, Stres ve Burnout vb.
HPN Hipnoz Akademi kurucusu Ahmet Ünal, eğitimini München’de tamamlamıştır.

Aile danışmanı olarak uzun yıllar devlet kurumlarında engelli ve sorunlu çocuklarla çalıştıktan sonra HPN Akademiyi kurarak eğitim vermeye, hipnoz uzmanları ve eğitmenler yetiştirmeye başladı.
Başta Almanya olmak üzere, Hollanda, Belçika, Türkiye, ve Fransa’da kendisine bağlı olarak çalışan hipnoz uzmanları ile aktif olarak faaliyettedir.